Dárky na Vánoce 2020

Dárky na Vánoce 2020

Darujte českou kvalitu

Každý rok nám utíká snad stále rychleji a jsou zde opět Vánoce. Letošní rok 2020 se vymiká a nakupování dárků budeme muset nechat on-line obchodům. Náš e-shop pro Vás spravuji již 5 let. Snažím se jej stále vylepšovat. Letos jsem se snažila většinu věcí i přefotit, i když jsem zdaleka všechno nestihla. Věnuji se výrobě od nákupu ovoce po prodej. Mám 3 zaměstnance ve výrobě, ale když je potřeba, jdu i já loupat švestky, krájet hrušky, nalévat povidla, pražit müsli. Hlavně letos zaskakuji děvčata, když musí zůstat doma s výukou dětí. Náš sortiment je poměrně ustálený. Máme malou výrobnu a děláme, co umíme dobře. Letos jsme rozšířili ořechové mlsy a ty se osvědčily, ořechy s ovoce máte rádi a hlavně kvalitní ořechy. Dárkové krabičky se také snažím obměňovat, aby nebyly stále stejné. Doplnila jsem do nich vánoční ozdobu z firmy Rautis a líbí se Vám, což je fajn.

V roce 2020 jsem navázala spolupráci s firmou Kamila choccolates z Vyskytné u Jihlavy. Jejich výrobnu jsem navštívila v lednu a osobně s panem majitelem Hlavou jsme zkusili naše sušené ovoce namočit v jejich čokoládě. Výsledek můžete zkusit na sušených švestkách a jablečných marokánkách. Tyto spolupráce malých výrobců mám moc ráda a važím si jí. Sušené švestky v čokoládě jsou hitem letošních Vánoc.

V nabídce jsem zkusila pro Vás připravit kolekci všech našich ovocných svačinek a ořechových mlsů, aby jste kapsičky mosli použít na Adventní kalendář. Je jich 24 celkem.

Na našem Instagramu najdete několik návodů, jak si takový adventní kalendář vyrobit.

Těšíme se na Vaše objednávky. Každý rok je orginální, každý rok je ovoce jiné a jinak se zpracovává. I výsledek je jiný po usušení. Doufám, že Vás nezklamu a oceníte, že se stále snažíme dělat poctivou práci a sušit ovoce jen z českých sadů a bez úprav a chemie.

Poslední objednávky přijmeme 15.12.2020, aby jsme je stihli zpracovat a poslat.

V prodejně v Ostašově u sášárny jsme pro Vás

Pondělí 7-16 hod

Úterý 7-15 hod

Středa 7-17 hod

Čtvrtek 7-15 hod

Pátek 7-17 hod