Müsli v novém obalu se zipem

Müsli v novém obalu se zipem

Naše müsli vyrábíme a balíme již od roku 2012 a letos přišel čas, abychom mu dali nový kabát v podobě nového balení do sáčků se zipem, který umožňuje balení opakovaně otevřít a zavřít. Balení je opatřeno přelepkou s naším logem. Sáček jsem dlouho vybírala, aby zůstal k našim výrobkům přírodní, proto je z polypropylenu a zadní strana z papíru.

Jednotlivá balení müsli mají i výživové hodnoty, které jsem osobně po konzultaci spočítala, abych věděla, co jednotlivá čísla říkají a zároveň jsem se dozvěděla i více o složení sušeného ovoce a dalších složek müsli.

A čím je vlastně naše müsli jinéZáklad tvoří vločky, slunečnicové a dýňové semínko, které pražíme "nasucho" bez tutu a oleje. Rovněž müsli nedoslazujeme cukrem. Víc jak polovinu balení tvoří sušené ovoce - brusinky, hrušky, jablka, višně, zázvor, maliny, rybíz, jahody atd. Podle toho, kterou příchuť zvolíte. Tím je směs dostatečně sladká a bez cukru zůstane i sypká.

Müsli se dá použít nejen do jogurtu a mléka. Lze z něj uvařit i kaši, připravit smoothi, vyrobit müsli tyčinky, upéct mufiny. Vše mám osobně odzkoušeno.

Doufám, že naši snahu oceníte. Těším se na Vaše reakce.