Sušené švestky v čokoládě Kamila

Sušené švestky v čokoládě Kamila

Kvalita z Vysočiny

130g Cena: 95 Kč ks

Složení

Nesířené sušené švestky Domácí dobroty v hořké čokoládě z čokoládovny Kamila - Složení: kaková hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma, emulgátor: E476., sušené švestky

Domácí dobroty s.r.o., Ostašov 50, 67552 IČO 28351070

Popis produktu

Když se spojí dvě šikovné firmy z Vysočiny, tak vznikne takový výrobek, jako jsou sušené švestky v čokoládě. My jsme usušili nesířené švestky a v čokoládovně Kamila ve Vyskytné nad Jihlavou je ručně obalili do poctivé hořké čokolády. Výsledek je vynikající a oceníte jeho poctivost, prtože není čokoláda jako čokoláda a české sušené švestky jsou rovněž specifické. Na vánočním stole u nás nesmí chybět.

Vánoce 2019

Dárky od nás za Vaše objednávky

Vánoce 2019

Každoročně si i já pro Vás připravuji malé dárky, které od 17.11. budu přidávat k Vašim objednávkám jako poděkování, že jste, že věříte naší práci, že chápete, že naše sušené ovoce je jiné a není vždy stejné. Podporujete nás tím, že naše výrobky kupujete a konzumujete, že si nás najdete mezi tolika věcmi na trhu. My se snažíme dělat naši práci stále stejně dobře, surovinu máme stále pouze českou, zpracování ruční a kvalita výrobku je na prvním místě. Ovoce je každý rok jiné, závisí na počasí a úrodě a při sušení se také chová každý rok jinak. To je ale na naší práci to pěkné, že se musíme stále zamýšlet a sledovat sušení, upravovat programy, kontrolovat kvalitu a chuť usušeného ovoce.

Dárky pro Vás mám od stejných výrobců jako jsme my. Letos jsem zvolila šicí dílnu paní Evy Peškové z Brancouz na Vysočině, která pro nás ušila látkové pytlíky na uchování sušeného ovoce. Společně s pohledem s motivy českých Vánoc od Josefa Lady Vám přeji krásné a pohodové nejen Vánoce, ale i celý rok. Vyhněte se neustálému shonu a přeplněným obchodním domům a užijte si klid a mír v přírodě.

Vaše Jana Kubová

Ochutnejte také

Švestkový balíček

Švestkový balíček

Pro milovníky švestek

262 Kč KOUPIT
Švestková povidla

Švestková povidla

Švestkové pokušení

79 Kč KOUPIT
Müsli švestka s perníkem

Müsli švestka s perníkem

Sušené švestky, vlašský ořech a perník

34 Kč KOUPIT
Švestky sušené

Švestky sušené

Pro sušenou švestku šel bych světa kraj

42 Kč KOUPIT