Limitovaná edice MDŽ

Slavíte či neslavíte

Limitovaná edice MDŽ Akční výrobek

Řadím se k těm, kteří se narodili v 70. letech a jsem na to pyšná. Měli jsme krásné dětství, což možná doceňuji nejvíc až dnes. Mládí jsme prožili v 90. letech, kdy už se vše uvolňovalo, mohlo se cestovat, podnikat a objevovat nové věci. Dnes už bych řekla, že společnost začíná být přesycená a i otrávená.

Neměli bychom ale dopustit, aby nás tato negativní nálada ovlivňovala. Musíme si sami dělat svět a každý den hezkým a být spokojení.

Právě v té veškeré dokonalosti se člověk rád vrací ke kořenům a k obyčejným věcem, které zažil v dětství.

Svátek MDŽ nesporně patří k takovým vzpomínkám. Bylo běžné, že jsme vyráběli maminkám a babičkám papírová či látková srdíčka s věnováním. Natrhali jsme na zahrádce, co v té době kvetlo. Muži donesli domů kytku karafiátů či frezií. Byl důvod oslavit svátek žen.

Já jsem si pro Vás připravila limitovanou edici nazvahou MDŽ a skončí právě v tento den výhodná nabídka džemů a povidel 4+1. 

Nemustíte zrovna dávat tašky z nabídky ženám k MDŽ. Můžete ale připravit dobrou snídani v podobě lívanců nebo palačinek a na ně použít naše džemy a povidla. Není nic lepšího než pozornost, kterou ženě věnujete. To je ten nejlepší dárek.

Použité produkty v receptu