Sušené ovoce jako dárek

nebo zdravé mlsání

Sušené ovoce jako dárek Akční výrobek

Sušené ovoce může být skvělým a zdravým doplňkem stravy, který lze využít nejen jako dárek, ale i v mnoha dalších situacích. Zde je několik nápadů, jak využít sušené ovoce:

  1. Zdravá svačina: Sušené ovoce je skvělou alternativou k nezdravým svačinám. Můžete ho konzumovat samotné nebo ho přidat do směsi ořechů a semínek pro výživnou a chutnou svačinu.
  2. Obohacení jogurtu: Přidejte sušené ovoce do jogurtu, tvarohu nebo ovesných vloček. Tímto způsobem dodáte sladkou chuť a zajímavou strukturu.
  3. Do pečení: Sušené ovoce může být skvělým přídavkem do různých pečených produktů, jako jsou koláče, sušenky, muffiny nebo chleba. Zkuste například přidat sušené švestky, rozinky nebo meruňky.
  4. Na saláty: Obohaťte svůj salát o sušené ovoce, například brusinky nebo švestky. Tímto způsobem přidáte do salátu sladkou chuť.
  5. Proteinový mix: Vytvořte si vlastní směs sušeného ovoce, ořechů a semínek jako zdravý proteinový mix. Tento mix může být skvělým zdrojem energie při sportu nebo jako svačina během pracovního dne.
  6. Dekorace na dorty: Sušené ovoce můžete použít k zdobení dortů nebo dortových korpusů. Různé barvy a tvary sušeného ovoce mohou dodat dortu estetický a chutový rozměr.
  7. Výroba domácích energetických tyčinek: Smíchejte sušené ovoce s ořechy, semínky a medem, a vytvořte si domácí energetické tyčinky. Jsou skvělým zdrojem energie při sportovních aktivitách.
  8. Do obilné kaše: Přidejte sušené ovoce do své oblíbené kaše nebo pudingu. Spolu s ořechy, které obsahují důležité tuky, Vám tak poskytnou energeticky i výživově vyváženou snídani.

 

Použité produkty v receptu

NovinkaČeský výrobek YELLOW krabička

YELLOW krabička

kapsičky s omalovánkou

250 Kč koupit
Český výrobek Müsli švestka s perníkem

Müsli švestka s perníkem

Sušené švestky, vlašský ořech a perník

39 Kč koupit
DoporučujemeČeský výrobek Jablka sušená - kroužky

Jablka sušená - kroužky

České krásně křupavé křížaly

35 Kč koupit